Ana Sayfa Ev Kredisi Yaşamevim Nasıl Çalışır?

Yaşamevim Nasıl Çalışır?

Yaşamevim sistemi gayrimenkul sahibi etme hizmetinin yanında aynı zamanda araç sahibi ederek diğer benzeri sistemlerden farkını ortaya koyuyor. Tasarrufa dayandırdığı sistemi sayesinde ev sahibi olurken bütçe zorlanması ve kemer sıkılması olayına son veriyor. Evim Evim uyguladığı kendine özgü tasarrufa dayalı sistemi ile isteyen herkesi hayalindeki eve kavuşturuyor. Ev sahibi olmak artık hayalinizde kalmasın ve rüyalarınızı süslemesin, bütçeniz geliriniz ne olursa olsun ev sahibi olun diye hizmet veriliyor. Paramı biriktireyim öyle başvurayım olayını da unutun. Peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz.

Yaşamevim Giriş

Geliriniz, bütçenizi unutun hayalleriniz yanınıza alın ve başvuru yapın. Tek yapmanız gereken bu kadar basit. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim. Yüksek faizler ödemek zorunda kalmadan ev sahibi olma yollarını açıyoruz. Her bütçeye ve gelire faizsiz ev fırsatından faydalanın. Kendiniz hesabınızı yapın ve aylık ödeyebileceğiniz miktarı belirleyin. Taksit oranlarını kendiniz belirleyeceğinizden bütçeniz sarsılmayacaktır. Siz ödeyebileceğiniz miktarı ve almak istediğiniz evi belirledikten sonra sizi bu belirlemeye uygun bir guruba dahi ediyoruz. Bundan sonra geriye tek bir adım kalıyor. Noter huzurunda çekiliş yapılıyor ve siz sıranız geldiğinde evinizin sahibi oluyorsunuz

Yaşamevim Hesaplama

Kendine özgü tasarruf yöntemleri kullanarak ve aynı zamanda sizi yüksek faizlerden bir de bunun yanında peşinat ödemesinde kurtararak ev sahibi yapmayı hedefleyen bir sistem kullanılmaktadır. Ancak dilerseniz peşinat ödemesi yapabilirsiniz. Böylelikle ödemenizi daha kısa sürede bitecek ve taksit oranınız düşecektir. Bunun yanında ara ödeme de yapabilirsiniz. Ev almak için bu şekilde adım adım ve kendi kontrolünüzde ilerleyebilirsiniz.

Yaşamevim Kampanyaları

Kısa sürede ev sahibi olmanızı sizlere vaad eden bu sistem aynı zamanda araç sahibi olma kapılarını da size açıyor. Sizden toplu para istemez isterseniz peşinat verip ödemenizi rahatlatabilirsiniz. Ödemeleri taksite böldü diye üzerine faizde koymaz. Ödemenize yardımcı olacak her türlü konu düşünülmüştür. Diyelim ki sıkıntıya girdiniz ve taksiti ödeyemediniz. O zamanda taksitlerinizi tekrar yapılandırıp hatta dondurup yapılandırma yaptırabilirsiniz. Ara ödeme ve peşinat verme durumunda taksitleriniz çok daha kısa sürede biteceğinden evinize de kısa sürede kavuşursunuz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam