Ana Sayfa Ev Kredisi Taşıt Kredisinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşıt Kredisinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aslında sistem oldukça basittir. Ancak yine de taşıt kredisi alırken bütçenize göre baştan tedbir almanız tavsiye edilir. Sağlam adımlarla ilerlemek adına makul düzeyde bir taksit düzeni oluşturulmalıdır. Önceden, ödeme planınızı belirlerken kendinize karşı gerçekçi olmanız sonrasında zorlanmamanız açısından önem taşır. Böyle bir zorlukla karşılaşmanız durumunda dahi sizin yanınızda olan ve elinizi rahatlatan Katılımevim fırsatları olsa da yine de ilerigörüşlü davranmakta fayda vardır.

Başvuru süresinde sizden istenen sadece kimlik belgesi ve katılım bedelidir. İyi bir araştırma yapılarak bu bedelin size toplam meblağ yanında ne kadara mal olacağını iyi analiz etmelisiniz. Genelde faizle işleyen kurumlara göre bu bedel çok daha az miktara mal olur. Ancak gözünüze kestirdiğiniz aracın bedeli ile birlikte toplam tutarı da göz önünde bulundurmanızı ve araç kredisi hesaplama aracını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Katılımevim’e Güvenebilir miyim?

Yapılan sözleşme bu güvenin belkemiğini oluşturur. Sizden ek masraf talep etmeyen ve sadece katılım bedeli ile kazanç elde eden bu sistem ile işlerinizi çok daha kolay bir şekilde yoluna koymanız mümkündür. Katılımevim güven ve faizsizlik ilkelerine son derece önem verir. İlk ay sıfır veya ikinci el araç kredisi sayesinde aracını alma şansı yakalayan müşterilerimizin aracına ipotek konularak diğer müşterilerimizin de güvencesi sağlanmış olur. Her ay gerçekleştirilen çekilişler noter huzurunda yapılmaktadır.

Bu sayede teslimatı yapılan müşteri taksitlerini aksatamaz, düşüremez veya aracını satarak diğer müşterileri mağdur etme ihtimali ortadan kaldırılır. Müşterilerin ödemeleri ile dönen sistemde aslında insanlar her ay birbirlerini araç sahibi yapar. En uygun araç kredisi sunan şirketin sermayesi ve iş özetini gösteren çizelgesi yasal kurumlarca kontrol edilir.

Ek Masraflar Neler?

Katılım sisteminde herhangi bir ek masraf alınmaz. Dosya masrafı, vade farkı gibi ödemeler bu sisteme dahil değildir. Ancak ara ödeme zorunluluğu olmasa bile bu ödemeyi yapmanız durumunda teslimat süresini kısaltabilmeniz mümkündür. Peşinat verme zorunluluğu da yine müşterilere dayatılmayan bir durumdur. Yalnız peşinat vererek yine süreyi kısaltmak gibi avantajlara sahip olabilirsiniz. Sistemden çekilmek istemeniz durumunda peşinat ve taksitlerinizi geri alabilirsiniz.

İsteyen herkesin gönlünce faydalanabileceği Katılım sistemi sayesinde sizler de araç kredisi alabilirsiniz. Ülke içindeki her yerden, istediğiniz modeldeki aracın sahibi olabilirsiniz. Cebinizin sıkışık olduğu zamanlarda sağlanan kolaylıklardan yararlanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için şubemizi ya da internet adresimizi ziyaret etmenizi öneririz.