Ana Sayfa Ev Kredisi Tasarruf A.Ş.

Tasarruf A.Ş.

İnsanlar eskiden ev almak ya da araba almayı düşünürken yüksek faizlerden oldukça etkileniyor çoğu zaman ödeyememe riski ile karşılaşıyordu. Dar gelirli insanlar ise ev sahibi olmanın sadece hayalini kuruyorlardı. Ancak Tasarruf A.Ş. geliştirdiği finansal yöntem ile herkesi ev ya da araba sahibi yapıyor.

Tasarruf A.Ş. Nedir?

Kişilerin tasarruf planı yaparken ev ya da araç sahibi olmalarına yardımcı olan Tasarruf A.Ş. herkese bu imkândan yararlanma fırsatı tanıyan bir firmadır. Uygun seçeneklerle vadeli araba ya da ev almak hayal değil. Kira öder gibi gayet uygun seçeneklerle dilediğiniz eve sahip olabilirsiniz.

Tasarruf A.Ş. Genel Merkezi İstanbul, Altunizade’de de bulunmaktadır. Başkanı Nimetullah Narman’dır. Faizsiz ev konusunda getirdiği yeniliklerle pek çok kişiye umut olmuş firma tamamen kurumsaldır.

Tasarruf A.Ş. Yöntemleri

Yöntem olarak firma bireysel tasarruf planı ya da grup tasarruf planı çıkartmaktadır. Bireysel tasarruf planında peşinat var ise erken teslim avantajlarından yararlanmak mümkündür. Peşinatsız ev, sabit taksit ya da yıllık artışlı taksitler de yine ev ya da araba alacak kişinin kendisi tarafından belirlenmektedir. Bireysel Tasarruf Planında peşinat ya da ara ödemelere bağlı olarak teslim tarihlerinde esneklik sağlanabiliyor. Grup tasarruf planında 3. Aydan 42. Aya kadar teslimat seçenekleri bulunmaktadır. Taksit ödeme gücüne göre aynı taksit ödeme durumundakilerle grup havuzunda buluşuluyor. Bu grup havuzundan dilenen vadeye göre ödemeler yapılarak rahatlıkla araba ya da ev sahibi olunabiliyor.

Tasarruf A.Ş. Katılım Şartları Nedir?

Tasarruf A.Ş. ile ev ya da taksitle araba sahibi olmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve taksitleri ödeyebilecek güçte olmak yeterlidir. Faizsiz ev kredisi için düşünmenize de gerek kalmıyor. Tek yapmanız başvurmak.

Tasarruf A.Ş. Örnek Hesaplama Tablosu

Hesaplamalar Tasarruf A.Ş.’de grup ya da bireysel tasarrufa göre değişebilmektedir. Ancak hesaplama tablosu daima müşterinin lehine doğru çalışmaktadır. Bu sebeple alacağınız ev ya da aracın fiyatını belirleyip dilediğiniz tasarruf sistemi ile ödemeye başlayabilirsiniz.

Tasarruf A.Ş. Araba

Hayalinizdeki arabayı almak artık eskisi kadar güç değil. Tasarruf A.Ş. ile dilediğiniz marka arabayı faizsiz ve peşin ödemesiz rahatlıkla alabilirsiniz. Üstelik taksit fiyatlarını da siz belirliyorsunuz. Senetle araba seçenekleri için de Tasarruf A.Ş. ile görüşebilirsiniz.

Tasarruf A.Ş. Şubeleri

İstanbul, Bursa, Konya, Ankara, İzmir, Gaziantep illerinde Tasarruf A.Ş. şubeleri ile görüşebilir ve detaylı bilgi alabilir, faizsiz konut kredisi seçeneklerini görebilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam