Ana Sayfa Ev Kredisi  Nedir Bu Fuzulev?Fuzulev Şartları

 Nedir Bu Fuzulev?Fuzulev Şartları

Kira gibi taksitlerle ev sahibi olmanın en çok tercih edilen yolu olan Fuzulev ile birçok aile kira yerine ev taksidi ödeyip kendi evlerinde yaşamaktadır. Kredisiz ev almak isteyen ama bu nasıl olacak diye  düşünen kişiler Fuzulev ile hayallerindeki evi alabilmektedir. Fuzulev ev alacak kişilere kredisiz, faiz derdi olmadan ve peşinat ödeme derdi olmadan ev finansmanı sağlayan bir finans şirketidir. Fuzulev ile ev alacak kişilerin sadece almak istedikleri evi seçmeleri yeterlidir.

Fuzulev Nasıl Çalışır?

Fuzulev ev sahibi olmak isteyen kişiler için farklı finansman seçenekleri sunmaktadırlar. Ev alacak kişiler kendi bütçelerine uygun olan finansman seçeneğini seçerek ev alabilirler. Peşinat ödeyecek durumu olanlar için peşinatlı sistem, peşinatsız ev alacaklar için de peşinatsız sistem bulunmaktadır. Fuzulev’in sistemleri içinde en çok tercih edilen çekiliş sistemi ev alacak kişilerin bir araya gelip her ay noter huzurunda yapılan çekilişe bir kişinin ev sahibi olduğu bir sistemdir. Çekiliş Sistemi ile ev alma düşüncesinde olan kişilerin bir araya gelip bir sinerji oluşturmaları bakımından da güzel bir sistemdir.

Fuzulev Giriş

Ev almanın en kolay ve zahmetsiz yolu olan Fuzulev’e giriş için sadece kimlik belgesi yeterlidir. Aylık ödenebilecek taksit tutarını belirledikten sonra Fuzulev’in ev alma seçeneklerinden uygun olanı ile rahatça ev sahibi olunur. İstenildiği zaman herhangi bir yaptırımı olmadan sistemden çıkılabilmektedir.

Fuzulev Hesaplama

Satın alınmak istenen evin peşinatlı ya da peşinatsız alınma durumuna göre  Fuzulev web sitesinden ödenmek istenen taksit tutarına göre ödeme tablosu hazırlanabilir. Faizsiz ve kredi kullanmadan ev alınabilecek olan Fuzulev sisteminde uzman danışmalar ile her bütçeye uygun bir ödeme planı hazırlanabilmektedir. Evim evim ile herkes kendi bütçesine uygun ödemelerle ev sahibi olmaktadır.

Fuzulev Kampanyaları

Fuzulev sadece ev alacak kişiler için değil araba sahibi olmak isteyen kişiler için de finansman seçenekleri sunmaktadır. Kredisiz ve peşinatsız ev finansmanı gibi kredisiz ve peşinatsız araba sahibi olmak da Fuzulev ile mümkündür. Fuzulev kuruluş yıldönümü gibi özel günlerinde ve yılbaşı, dini ve milli bayram günlerinde de farklı ve cazip kampanyalar ile daha çok kişiyi ev ve araba sahibi yapmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam