tds_video_position_h

Büyük firmaların sağlamış olduğu finans desteği sayesinde artık sizlerde kira ödemekten kurtularak kendi evinizde oturmanın huzurunu yaşayacaksınız.

Çok farklı seçenekler ile sizlere değişik konseptlerde konutların kapılarını aralayan firmalar ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

İster yatırım amaçlı, isterseniz oturmak için ev almayı planlıyor olun kredisiz ev almak neredeyse artık imkânsız gözüküyor

Taksitle ev almak için bankalar tüm vatandaşlara imkanlar sunuyor.

Konut fiyatlarındaki yükseklik nedeniyle ev almak isteyen vatandaşlar, çeşitli alternatif yöntemlere başvurmaktadır. Kocaeli şehrinde Taksitle ev alma yöntemi sık sık tercih edilmektedir.

Katılımevim gibi yan kuruluşlarda senetsiz ev alma yollarından biridir. Bu tür kuruşlara başvuru yaparak aylık ne kadar ücret ödeyeceğinizi belirterek gruplara alınabilirsiniz.

Kredisiz ev arayışında etkili olan nedenlerin başında konut kredi faizlerinin artması gelmektedir. Artan faiz oranlarına dosya masrafları eklenince alınan 70 bin, geri ödemede 100’ni geçmektedir.

Günümüz şartlarında hayalinizdeki eve sahip olmak oldukça zor. Bu yüzden pek çok kişi ihtiyaçları doğrultusunda ev sahibi olmak konusunda haklı. İ

firmalar vatandaşlara peşinatsız faizsiz ev alma fırsatları sunuyor. Bu kampanyalardan yararlanabilmenin ilk şartı düzenli bir gelir sahibi olmaktır.

kiradan kurtulmak kişiler her ay düzenli olarak taksit öder gibi bir bedel ödemekte ve her grupta her ay bir ev parası toplanmaktadır
tds_video_position_h
tds_video_position_htds_video_position_h