Bolu Konut Projeleri

Çok farklı seçenekler ile sizlere değişik konseptlerde konutların kapılarını aralayan firmalar ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Bartın Konut Projeleri

İster yatırım amaçlı, isterseniz oturmak için ev almayı planlıyor olun kredisiz ev almak neredeyse artık imkânsız gözüküyor

Antalya Konut Projeleri

Taksitle ev almak için bankalar tüm vatandaşlara imkanlar sunuyor.

Kocaeli’nde Ev Sahibi Olmak

Konut fiyatlarındaki yükseklik nedeniyle ev almak isteyen vatandaşlar, çeşitli alternatif yöntemlere başvurmaktadır. Kocaeli şehrinde Taksitle ev alma yöntemi sık sık tercih edilmektedir.

Senetle Ev Almanın Yolları Nelerdir?

Katılımevim gibi yan kuruluşlarda senetsiz ev alma yollarından biridir. Bu tür kuruşlara başvuru yaparak aylık ne kadar ücret ödeyeceğinizi belirterek gruplara alınabilirsiniz.

Kredisiz ev almak mümkün mü?

Kredisiz ev arayışında etkili olan nedenlerin başında konut kredi faizlerinin artması gelmektedir. Artan faiz oranlarına dosya masrafları eklenince alınan 70 bin, geri ödemede 100’ni geçmektedir.

Ev Sahibi Olmak İçin 5 Altın Öğüt

Günümüz şartlarında hayalinizdeki eve sahip olmak oldukça zor. Bu yüzden pek çok kişi ihtiyaçları doğrultusunda ev sahibi olmak konusunda haklı. İ

Peşinatsız ve Vade Farksız Taksitle Ev Alma Kampanyaları

firmalar vatandaşlara peşinatsız faizsiz ev alma fırsatları sunuyor. Bu kampanyalardan yararlanabilmenin ilk şartı düzenli bir gelir sahibi olmaktır.

Konya’da Evin Olsun

kiradan kurtulmak kişiler her ay düzenli olarak taksit öder gibi bir bedel ödemekte ve her grupta her ay bir ev parası toplanmaktadır

Kredisiz Ev Nasıl Alınır?

Eskiden özellikle konut kredilerinde bankalar "ev almak istiyorum" diyen vatandaşlara tolerans gösteriyorlardı.
katilimevim-sabit-reklam

Son Haberler