Ana Sayfa Kira Öder Gibi Kira öder gibi Faizsiz ev kredisi

Kira öder gibi Faizsiz ev kredisi

Herkes kira öder gibi bir satın almak ister. Ancak faiz sistemleri pek çok kişinin canını yakan bir durumdur. Faizsiz ev kredisi gibi seçenek bulunmamaktadır bankalarda. Katılımevim faiz sistemi uygulamadan ev sahibi olmak isteyenlere kampanyalar düzenlemektedir. Ev almaya karar veren kişilerin ekonomik durumlara göre hazırlanan ödeme planları hazırlanmaktadır.

Katılımevim Nedir?

Ev sahibi olmak isteyen ancak ev almak isteyen kişilerin faizsiz peşinatsız olarak ev alabilmenizi sağlamaktadır.

Katılımevim Kimin?

Katılımevim, Serdar Turhan tarafından kurulmuştur.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim yöntemleri çeşitli özellikler bulunduran 3 tane kampanya sunmaktadır.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Katılımevim kampanyalarına katılım şartları Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ya da oturma iznine sahip olmak gerekir. Bunların yanında 18 yaşını geçmeniz, katılım sözleşmesi imzalamanız ve kimliğinizin yanında bulunması şartlarını sağlanmış olmalıdır.

Katılımevim Araba

Araba da en az bir ev kadar temel bir ihtiyaçtır. Ev almak gibi araba almakta kolay değildir. Faizsiz konut kredisi ile bankadan kredi alınamıyorsa araba içinde bu durum geçerlidir. Araba sahibi olmak isteyenlere vadeli araba ya da senetli araba yöntemleri bulunsa da çok dikkat edilerek hareket edilmelidir.

Katılımevim Şubeleri

Katılımevim Genel Müdürlük İstanbul’da olup Türkiye’nin yedi bölgesinde de şubeleri bulunmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.