Ana Sayfa Ev Kredisi Kira öder gibi ev sahibi olabilmek

Kira öder gibi ev sahibi olabilmek

Katılımevim ile ev sahibi olabileceğiniz gibi otomobil sahibi de olabilmektesiniz. Kira öder gibi ev sahibi olabilmek için Katılımevim şirketini gönül rahatlığı içerisinde tercih edebilirsiniz.

Katılımevim Nedir

Katılımevim ile istediğiniz arsa, işyeri ya da evi kişisel borçlara veya banka kredilerine hiç bulaşmadan alabileceğiniz sistemin adıdır. Faizsiz ev satın almanın hayal olmadığını insanlara ispatlamıştır. Gayrimenkul satın almak istiyorsanız Katılımevim firmasının sunmuş olduğu olanakları mutlaka incelemelisiniz.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim firmasının geliştirmiş olduğu 3 farklı sistem mevcuttur.

Katılımevim Katılım Şartları Nelerdir

Her T.C vatandaşı Katılımevim sistemine rahatlıkla katılabilinir. Burada herhangi bir sınırlandırma yoktur. Faizsiz konut kredisi almak isteyen her kişi bu sistemin parçası olabilir. Bütçe hesabınızı yaparak sizde rahat bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim Örnek Hesaplaması

Katılımevim firmasında maddi hesaplama evi alacak kişinin bütçesine uygun bir şekilde yapılır. Satın alacağınız evin miktarı ve organizasyon bedeli toplanır ve ödeme yapacağınız vade zamana bölünür. Peşinatsız ev sahibi olmak Katılımevim ile birlikte hayal olmaktan çıkmıştır.

Katılımevim Araba

Katılımevim sayesinde yalnızca ev değil araba sahibi de olabilirsiniz. Ev satın alma ile ilgili benze süreçler araba içinde geçerlidir. Para biriktirerek araba almak gerçekten de günümüz şartlarında oldukça zor olduğundan vadeli araba, senetle araba ve taksitle araba seçenekleri insanlara cazip gelmektedir.

Katılımevim Şubeleri

Katılımevim şirketinin neredeyse tüm illerimizde şubesi bulunmaktadır. Şubelerde sizlere açıklamaları daha detaylı yapacak sorumlu ve bilgili personelleri mevcuttur.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.