Ana Sayfa Kira Öder Gibi Kira öder gibi ev almak

Kira öder gibi ev almak

Katılımevim şirketi insanların küçük birikimlerinin değerlendiren ve etkili bir alım gücüne dönüştüren finansal kaynak sağlayan bir şirket olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu şirket yapmış olduğu hizmetlerle birçok kişiyi araba ve ev sahibi yapmıştır. Katılımevim ailesine katılarak sizde hayalini kurmuş olduğunuz araba ya da evinize kavuşabilirsiniz. Kira öder gibi ev almak artık Katılımevim ile mümkündür.

Katılımevim Nedir

Katılımevim firması peşinatsız ev alabilme hususunda çığır açan bir şirkettir. İnsanlar Katılımevim bünyesine dâhil olarak kendilerine en uygun bütçeli evi satın alabilme şansı yakalıyorlar.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim, vatandaşlara geliştirmiş olduğu 3 farklı yöntemle ev satın alabilmelerini sağlamaktadır.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir

Bu hususta herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Katılımevim’in kapıları T.C vatandaşı olan herkese ardına kadar açıktır. Bu yollarla ev ya da araba satın almak isteyen herkes Katılımevim firmasının hizmetlerinden yararlanabilir. Faizsiz konut kredisi alarak kira ödemekten kurtulup, kendi evlerine taşınabilirler.

Katılımevim Örnek Hesap Tablosu

Katılımevim’in sunmuş olduğu sistemlerde peşinat ödemesi yapmak mecburi değildir. Peşinat ödemesi yapmayan üyeler kendi imkânları ölçütünde sisteme dâhil olurlar. Fakat şunu bilmekte yarar var; peşinat ödemesini yapa kişiler daha avantajlı bir konumdadır. Peşinat ödemesi ile taksitlerden daha kısa bir zaman dilimi içerisinde kurtulursunuz. Faizsiz ev kredisi talep ederek sizde bu şansları değerlendirebilirsiniz.

Katılımevim Araba

Katılımevim sadece konut sektörüyle ilgili projeler geliştirmemektedir. Aynı zamanda otomotiv sektörüyle ilgili olarak da sistemleri mevcuttur. Otomobil sahibi olmak isteyen yurttaşlarımıza da hizmetler vermektedir. Vadeli araba satın almak isteyen kişiler Katılımevim bünyesine katılabilirler. Yine taksitle araba ve senetle araba alma yöntemlerini de değerlendirebilirler.

Katılımevim Şubeleri

Katılımevim’in Türkiye’nin bir çok ilinde şubesi bulunmaktadır.

Portal da yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.