Ana Sayfa Kira Öder Gibi Kendi evini almak isteyenlere müjde

Kendi evini almak isteyenlere müjde

Birikim yapmadıklarından dolayı ev, araba ve arsa gibi yatırım yapamamaktan şikayetçi olan binlerce kişi bulunmaktadır. İşte tam da bu kişilere hizmet vermek için faizsiz ve vade farksız işlemlerle kullanıcılara yatırım imkanı sunan Katılımevim kurulmuştur. Kira ödemekten sıkılmış ve kendi evini almak isteyen ancak peşinatı olmadığından bu hayalini gerçekleştiremeyen kişiler için oldukça avantajlı bir sistem sunulmaktadır.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Sektördeki Katılımevim gibi firmalarla benzer bir çalışma modeli kullanılmaktadır. Diğer katılım modellerinin uyguladığı yardımlaşmaya dayalı modeli daha geniş amaçlara hizmet vermek için sunan Katılımevim bu alanda öne çıkmaktadır. Oldukça basit bir mantıkla ev almak isteyen vatandaşları bir araya getirecek bir organizasyon gerçekleştirerek kullanıcıların ev sahibi olması sağlanmaktadır.

Katılımevim Giriş

Peşinat gerektirmeden ev sahibi olma imkanı herkesin ilgisini çekmektedir. Bundan dolayı merak edilen sisteme giriş ise oldukça basit bir işlemdir. Öncelikle sistemin işlemesi için gerekli personel, kira, maaş ve diğer ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için Katılımevim tarafından talep edilen organizasyon ücreti ödenmelidir. Bununla birlikte sunulan modellerden kendinize uygun olanı seçerek ilk taksitinizi de ödeyerek sisteme giriş yapabilirsiniz. Faizsiz ve peşinatsız evinize sahip olmanın ilk adımını böylece atmış olursunuz.

Katılımevim Hesaplama

Klasik banka kredileri ile ev almaya kalktığınızda faiz başta olmak üzere oldukça yüklü miktarda ekstra ödemeler talep edilmektedir. Ancak Katılımevim ile ev almak istediğinizde organizasyon ücreti dışında herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Bu ücret ise oldukça makul bir seviyede olmak kaydıyla ev tutarının yaklaşık % 10’u kadar hesaplanmaktadır. Bununla birlikte dahil olduğunuz sistem ve paket dahilinde aylık taksit ödemeleriniz de hesaplanacaktır.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim ile oldukça kolay şartlarda kendi evinizi teslim almak için web sitesi veya Katılımevim şubelerinden bilgi alabilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.