Ana Sayfa Kira Öder Gibi Katılımevim’den Emekliye Ev Sahibi Olma Fırsatı

Katılımevim’den Emekliye Ev Sahibi Olma Fırsatı

Faizsiz, peşinatsız, kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlere farklı modeller ve kampanyalar sunan Katılımevim, günümüz ekonomik şartları içinde kiradan kurtulmak isteyenlerin yolunu açıyor. Ülkemizde bir taraftan geçimini sağlamak diğer yandan birikim yaparak ev sahibi olmak çok da kolay değil. Özellikle emekliler için koşullar oldukça zorlayıcı olabiliyor. İnsanlar ise hiç olmazsa emekliliklerinde rahat etmek istiyor.

Emekliye rahat bir şekilde, uygun taksitle ev almak için farklı modeller, Katılımevim imkânları ile sunuluyor. Dört farklı katılım modeli mevcut, bunlar; rahat model, esnek model, hızlı model, sabit model. Aynı zamanda düzenlenen kampanyalar ile de farklı kolaylıklar sağlanmış. Emekliye, dar gelirliye, kiracıya ev almak artık hayal değil. İstediğiniz kadar taksitlerle, peşinatlı ya da peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim’den Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Katılmevim, bütçenize ve ödeme imkânlarınıza göre size farklı modeller sunuyor. Kredisiz, faizsiz, peşinatsız ev almak hiç bu kadar kolay olmadı. Katılımevim’den ev sahibi olmak için gereken tek şey sadece nüfus cüzdanınız. Vade farkı, kira yardımı gibi ek ödemeler olmadan sadece katılım bedeli ile sizin için en uygun gruba katılabilirsiniz.

Katılımevim’in rahat, esnek, hızlı ve sabit modellerinden size ve bütçenize en uygun olan ile 240 aya varan faizsiz ödemeler ile kredisiz ev sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz her yerden, istediğinizi evi, zorlanmadan, küçük küçük taksitlerle ödeyebilirsiniz. Esnek modeli seçerseniz sıkıştığınızda ödemeleri erteleyebilirsiniz. İstediğinizde çıkarak ödediğiniz parayı kolaylıkla geri alabilirsiniz.

Katılımev’den Sabit Modelle Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Sabit model ile sadece alacağınız evin belli bir oranında katılım bedeli ödeyerek, faizsiz ev sahibi olabilirsiniz. Katılım bedeli, krediyle ev almak istediğinizde ödeyeceğiniz faizden oldukça düşük bir bedeldir. Bu modelde kura uygulaması yapılmadan ödeyeceğiniz bedelin yarısına geldiğinizde gerekli finansın tamamı size verilir ve sizde istediğiniz evi alırsınız. Kalan miktarı evinizde otururken ödemeye devam edersiniz.

Sabit modelde altmış aydan iki yüz kırk aya kadar taksitle ev alma imkânına sahipsiniz. Sizin belirleyeceğiniz ödeme miktarına göre planlama yapılır. Ara ödeme yaparak ya da peşinat ödeyerek daha erken ev sahibi olabilirsiniz. Size en uygun seçenekler belirlenip, ödeme planı yapıldıktan sonra noter huzurunda yapılan sözleşme ile ev sahibi olmak yolundaki ilk adımızı atmış olursunuz.