Ana Sayfa Ev Kredisi Katılımevim Sistemi Nedir?

Katılımevim Sistemi Nedir?

İnsanların en büyük sıkıntısı çok yüksek olan ev kiralarıdır. Her ay ödenen bu kiralar hepimizin korkulu rüyası haline gelmiştir. Kim istemez ki kendi evi olsun ve kira derdinden kurtulsun? Bunun için size faizsiz, peşinatlı ya da peşinatsız kira öder gibi taksit ödeme olanağı sağlıyoruz. Bu sisteme herkes girebilir. Bunun için yapacağınız tek şey alacağınız evi belirlemek. Hangi şehirden olursa olsun.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Evim Evim avantajlarını kaçırmayın. Bu sistemde farklı ödeme seçenekleri vardır.

Gruplar 20 kişiden başlar 480 kişiye kadar yükselir. Hangi grupta olacağınıza kendiniz karar vereceksiniz. Az kişilik gruptaysanız evinizi daha erken teslim alabilirsiniz.  Çok kişilik gruptaysanız aylık ödenecek taksit miktarlarınız oldukça düşük olur.

Katılımevim Giriş

Sisteme TC vatandaşı olan herkes girmek için müracaat edebilir. Peşinatınızı, ödeme planınızı siz kendi bütçenize uygun olarak ayarlayın. En yakın şubemize uğrayın. Sizi sistemimize dâhil edip en kısa zamanda ev sahibi yapalım. Ev alma hayali olanlar şimdiye kadar alışılagelmiş diğer bütün yöntemleri bir kenara bırakıp bizimle birlikte olarak yeni evlerine kavuşsunlar istiyoruz. Amaç bütün herkesi ev sahibi yapmak istememizdir.

Katılımevim Hesaplama

Ev almak için bankaya gittiğinizde size öyle bir ödeme planı çıkar ki, aldığınız evin iki katını geri ödemek zorunda kalırsınız. Ama bizde öyle değil. Evin değeri neyse bize ödediğiniz miktarda aynıdır. Mesela 300.000 liraya alınan bir ev 240 kişilik gruptaysanız eğer, ayda 1.250 lira ödersiniz. Evinizi teslim aldıktan sonra 2.450 lira ödersiniz. 100.000 liralık ev almak isterseniz aylık 417.000 lira ödersiniz. Ev teslimatından sonra 817 lira ödeyerek kiradan bile ucuz ev sahibi olabilirsiniz. Ev sahibi olmak bizde çok kolaydır.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim’ den faydalanıp istediğiniz evi almak bir şans işi değildir. Ya bana çıkmazsa diye bir şey yoktur. Kura sonucu her gruptan herkese evleri sırasıyla teslim edilir. Bu zamana kadar birçok kişiyi sevindirdik. Gelin bu defa da sevinen siz olun.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.