Ana Sayfa Ev Kredisi Katılımevim peşinatsız ev fırsatı sunuyor

Katılımevim peşinatsız ev fırsatı sunuyor

Ev almak için en önemli koşullardan biri olan peşinatı kaldırarak isteyenlere peşinatsız ev fırsatı sunan Katılımevim, güvenilirlik ilkesiyle yola çıkmış birçok yerde şubesi olan bir kurumdur. Müşterilerinin haklarının korunması için Katılımevim, isteyenlere teminat mektubu ve senedi de vermektedir. İster ev için ister taksitle araba için hazırlanan sözleşmede olsun müşteri hakları açıkça belirtilmiş olup güvence altındadır.

Katılımevim Nedir?

Temel ihtiyaçlar arasında olan barınma için pek çok insan çalışmaktadır. Bu nedenle ev almak herkes için bir hayal ve gerekli bir durum haline gelmektedir. Katılımevim de tasarrufa dayanan, fark ödetmeyen ve faizsiz ev modelleriyle uygun koşullarda müşterilerine ev ve araba sahibi yapan bir kurumdur.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim’de farklı bütçe ve gereksinimlere uygun olacak şekilde ev edindirme metotları bulunmaktadır. Birikim yapılmasına dayanan ve faizsiz ev kredisi imkanı sunan yöntemlerde, 3 farklı model bulunmaktadır.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Ev sahibi olmak isteyen herkese kapısı açık olan Katılımevim için bir sınırlama olmamakla birlikte, başvuru için 18 yaşın üzerinde olmak gerekmektedir. Bu yaşın altında olanlar velileri ile birlikte faizsiz konut kredisi başvurusunda bulunabilir. Kişinin gelir düzeyi önemli değildir.

Katılımevim Örnek Hesaplaması

Katılımevim, kira yardımı, vade farklı yahut faiz gibi ek maliyetler istemediğinden, seçilen tasarruf programlarına katılarak aylık olarak ödemek istenilen taksitler belirlenebilmektedir. Bu şekilde ucuz maliyetle ve diğer taksitli yöntemlere oranla kısa sürede ev sahibi olunmaktadır.

Katılımevim Araba

Katılımevim ile vadeli araba alımı da gerçekleştirilebilmektedir. Kişi kendi belirlediği araba için müşteri temsilcisi ile irtibat kurmalıdır.

Alınmak istenen aracın fiyatı müşteri tarafından belirlenmekte ve senetle araba alma imkanı da sunulmaktadır. Aylık ödenecek taksit miktarı da kişinin tasarrufuna bırakılmaktadır.

Katılımevim Şubeler

Birçok insanın hayalini kurduğu kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunan Katılımevim’in Türkiye’nin birçok şehrinde şubeleri bulunmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.