Ana Sayfa Taksitle Ev Katılımevim Nedir? Katılımevim Şartları

Katılımevim Nedir? Katılımevim Şartları

Günümüz şartlarında peşinat olmadan ya da faize bulaşmadan ev sahibi olmak oldukça zordur. Katılımevim, müşterilerinin birikim yapmasına olanak sağlayarak ev almalarına imkan sağlayan bir finans firmasıdır. Firmanın güvencesi altında yapılan birikimler, yeterli düzeye ulaştığında ev kişiye teslim edilir.

Katılımevim Nasıl Çalışır

Katılımevim bünyesinde gayrimenkul dışında araba ve arsa alınması da mümkün. Çalışma sisteminde çeşitli modeller bulunmaktadır. Katılımcı bu modellerden birine katılarak bütçeyi zorlamayan taksitlerle birikimine başlar. Birikim bir noktaya ulaştıktan sonra kalan tutar firma tarafından tamamlanır ve teslim edilir. Sonrasında kişi kalan tutarı aylık taksitler halinde öder. Evim Evim farkıyla ev sahibi olmak artık çok kolay olmaktadır.

Katılımevim Giriş

Katılımevim sistemine giriş için herhangi bir sınırlama olmayıp ev almak isteyen herkes başvurabilmektedir. TC vatandaşı herkes ülkenin her yerinden başvurabilir.

Katılımevim Hesaplama

Müşterilerin hesaplamaları bütçeleri doğrultusunda yapılarak onların gündelik hayatlarını etkileyecek ölçüde taksitlendirmelere gidilmez. Faizsiz ev almanın önemli bir yolu olan Katılımevim, ayrıca taksitlerin düşürülmesi gibi bir imkan da sunar. Taksit düşürme imkanı teslimat yapılmadan önce gerçekleştirilir. Ödeme koşulları katılımcılara göre ayrı ayrı hesaplanarak hayata geçirilir.

Katılımevim Kampanyaları

Faizsiz uygulamaları ilke edinin firmanın gelir kaynağı katılım ücretleri olup bu ücretler makul düzeydedir. Başka ek bir ücret talep edilmediğinden de diğer ev alma yöntemlerine göre de maliyet olarak daha uygundur. Ayrıca firmanın uyguladığı çeşitli kampanyalar da olmakta ve katılımcıların yararlanması için sunulmaktadır. Bu kampanyaların takibi katılımcılar tarafından yapılmalıdır.