Ana Sayfa Kira Öder Gibi Katılımevim ile kira öder gibi ev sahibi olacaksınız

Katılımevim ile kira öder gibi ev sahibi olacaksınız

Katılımevim şirketi üyelerini faizsiz ev alabilmesi için kurulmuş olan finansal destek sağlayan bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Katılımevim’in geliştirdiği sistemlerinin tamamında faiz uygulaması yoktur. Katılımevim ile kira öder gibi ev sahibi olacaksınız.

Katılımevim Nedir

Kiradan kurtulmak isteyen, artık kendi evinde yaşamak isteyen insanları ev sahibi olabilmeleri için kurulan ve finansal destek sağlayan bir şirkettir. Peşinatsız ev satın alabilmek Katılımevim ile son derece kolaylaşmıştır.

Katılımevim Kimin

Katılımevim firması kurumsal bir kimliği olan bir kuruluştur. Ülkemizin değişik bölgelerinde satış noktaları ve temsilcilikleri bulunmaktadır. Katılımevim ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları şubelere giderek sorabilirsiniz. Orada sizleri işinde uzman ve güler yüzlü personelleri karşılayacaktır. Faizsiz ev almak nasıl mümkün oluyor gibi konuları daha ayrıntılı şekilde konuşabilirsiniz.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim müşterilerinin karşısına 3 farklı yöntem ile çıkmaktadır.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir

Katılımevim bünyesine katacağı kişiler için kati bir prosedür uygulamaz. Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı olan herkes Katılımevim ailesine katılabilmektedir ve firmanın sunmuş olduğu tüm olanaklardan faydalanabilmektedir. Peşinatsız konut kredisi almak artık hayal olmaktan çıkmıştır.

Katılımevim Araba

Katılımevim müşterilerini yalnızca ev sahibi yapmakla kalmaz. Aynı zamanda arsa ya da araba sahibi de yapmaktadır. Otomobil sahibi olmak isteyen kişilerde Katılımevim ailesine katılabilirler ve taksitle araba sahibi olurlar. Vadeli araba ve senetle araba satın almak isteyen kişiler diledikleri şehirden istedikleri arabayı tercih edebilirler.

Katılımevim Şubeleri

Katılımevim şubeleri İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere pek çok kentte bulunmaktadır. Ev sahibi olmak isteyenler şubelere giderek daha detaylı bilgiler edinebilir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.