Ana Sayfa Peşinatsız Ev İstanbul Konut Projeleri

İstanbul Konut Projeleri

İstanbul ülkemizin en kalabalık şehirlerinden biridir. Doğal olarak bu kalabalık için çok sayıda konuta ihtiyaç duyulmaktadır. İstanbul konut projeleri ile herkesi ev sahibi yapmaya çalışan çok sayıda finansör firma sayesinde kişileri kira öder gibi ev sahibi yapmaktadır. Bu firmaların amacı faizlerle boğuşmadan insanların hayallerini kurduğu evlere kolaylıkla ulaşmalarını sağlamaktır.

Herhangi bir bankaya ev almak amacı ile başvurduğunuz zaman elinizde her zaman bir miktar peşinatın olması gerekmektedir. Çünkü bankalar asla almak istediğiniz evi tam kredilendirme yapmamaktadır. Ayrıca ödeyeceğiniz taksitler sabit ve gelirinizin yaklaşık olarak yarısı kadardır. Bu kadar büyük ödemeler yapmak elbette ekonomik olarak yaşantınızı oldukça zorlamaktadır.

Bu durumda en iyi seçenek faizsiz ev almanızı sağlayan ve pek çok kişiyi ev sahibi yapmış olan firmaların en yakın şubelerine gitmek olacaktır. Firma ev sahibi olabilmeniz için her türlü kolaylığı sunmaktadır. Siz sadece ödemeleriniz için bütçenizden ayırabileceğiniz miktarı söyleyerek ve hayallerinizi anlatarak ev alma sürecini başlatmış olacaksınız.

İstanbul’da Ev Almak

İstanbul gibi metropol şehirlerde ev sahibi olmak demek artık çok rahat edeceksiniz demektir. Her ay kira vermek ve yıllık istemediğiniz kadar artan kiralardan kurtulmuş olacaksınız. Ev almak için finansör firmalar ile çalışmak bankalardan çok daha fazla avantaj sunmaktadır. En başta ödemelerinizi siz kendiniz belirlemektesiniz ve asla hayatınızı zora sokacak kadar büyük ödemler söz konusu değildir.

Bir diğer güzel nokta ise faiz uygulaması olmamasıdır. Faiz olmaması demek boşa hiç paranız gitmeyecek demektir. Bu tarz firmalar sizinle aynı şartları taşıyan kişiler ile bir araya gelmenizi sağlayarak her ay bir kişinin ev sahibi olmasını sağlamaktadır. Kısa sürede kendi evinizin keyfini çıkarabileceksiniz.

Peşinatım Yok

Ev alırken en önemli konulardan biri de peşinattır. Ancak evinizi finansör firmalar aracılığı ile aldığınız zaman peşinatsız ev sahibi olabilmektesiniz. Bankalar gibi para satma endişesi yaşamayan bu firmalar ile hayallerinizle aranızda hiçbir engel kalmamaktadır. Üstelik evinizi İstanbul’un neresinden isterseniz alabiliyorsunuz. Altın tepside sunulmuş olan bu fırsatların yanı sıra özel kampanyalar ile de ödemlerinizi çok daha kolaylaştıran bu firmaları mutlaka değerlendirmelisiniz.