Ana Sayfa Ev Kredisi Herkes ev ya da araba sahibi olabilecek

Herkes ev ya da araba sahibi olabilecek

İnsanlar eskiden ev almak ya da araba almayı düşünürken yüksek faizlerden oldukça etkileniyor çoğu zaman ödeyememe riski ile karşılaşıyordu. Dar gelirli insanlar ise ev sahibi olmanın sadece hayalini kuruyorlardı. Ancak Katılımevim geliştirdiği katılım modelleri ile herkesi ev ya da araba sahibi yapıyor.

Katılımevim Nedir?

Kişilerin tasarruf planı yaparken ev ya da araç sahibi olmalarına yardımcı olan Katılımevim herkese bu imkândan yararlanma fırsatı tanıyan bir firmadır. Uygun seçeneklerle vadeli araba ya da ev almak hayal değil. Kira öder gibi gayet uygun seçeneklerle dilediğiniz eve sahip olabilirsiniz.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Katılımevim ile ev ya da taksitle araba sahibi olmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve taksitleri ödeyebilecek güçte olmak yeterlidir. Faizsiz ev kredisi için düşünmenize de gerek kalmıyor. Tek yapmanız başvurmak.

Katılımevim Örnek Hesaplama Tablosu

Hesaplamalar Katılımevim’de hesaplama tablosu daima müşterinin lehine doğru çalışmaktadır. Bu sebeple alacağınız ev ya da aracın fiyatını belirleyip dilediğiniz sistem ile ödemeye başlayabilirsiniz.

Katılımevim Araba

Hayalinizdeki arabayı almak artık eskisi kadar güç değil. Katılımevim ile dilediğiniz marka arabayı faizsiz ve peşin ödemesiz rahatlıkla alabilirsiniz. Üstelik taksit fiyatlarını da siz belirliyorsunuz. Senetle araba seçenekleri için de Katılımevim ile görüşebilirsiniz.

Katılımevim Şubeleri

Katılımevim şubeleri ile görüşebilir ve detaylı bilgi alabilir, faizsiz konut kredisi seçeneklerini görebilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.