Ana Sayfa Kira Öder Gibi Hedefevim

Hedefevim

Hedefevim şirketi üyelerini faizsiz ev alabilmesi için kurulmuş olan finansal destek sağlayan bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Hedefevim’in geliştirdiği sistemlerinin tamamında faiz uygulaması yoktur. Hedefevim ile kira öder gibi ev sahibi olacaksınız.

Hedefevim Nedir

Kiradan kurtulmak isteyen, artık kendi evinde yaşamak isteyen insanları ev sahibi olabilmeleri için kurulan ve finansal destek sağlayan bir şirkettir. Peşinatsız ev satın alabilmek Hedefevim ile son derece kolaylaşmıştır.

Hedefevim Kimin

Hedefevim firması kurumsal bir kimliği olan bir kuruluştur. Ülkemizin değişik bölgelerinde satış noktaları ve temsilcilikleri bulunmaktadır. Hedefevim ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları şubelere giderek sorabilirsiniz. Orada sizleri işinde uzman ve güler yüzlü personelleri karşılayacaktır. Faizsiz ev almak nasıl mümkün oluyor gibi konuları daha ayrıntılı şekilde konuşabilirsiniz.

Hedefevim Yöntemleri

Hedefevim müşterilerinin karşısına 3 farklı yöntem ile çıkmaktadır. Bu yöntemler şunlardır; çekilişli sıralı yöntem, peşinatlı serbest ödeme ve peşinatsız serbest ödeme yöntemidir. Peşinatsız ev kredisi alarak sizde hayalini kurduğunuz eve taşınabilir ve kira yükünden kurtulabilirsiniz.

Hedefevim Katılım Şartları Nedir

Hedefevim bünyesine katacağı kişiler için kati bir prosedür uygulamaz. Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı olan herkes Hedefevim ailesine katılabilmektedir ve firmanın sunmuş olduğu tüm olanaklardan faydalanabilmektedir. Peşinatsız konut kredisi almak artık hayal olmaktan çıkmıştır.

Hedefevim Örnek Hesap Tablosu

Hedefevim bünyesine dahil olmak isteyen tüm kişiler belli bir miktarda ücret ödemek zorunluluğundadır. Ödenecek miktar hangi sistem ve gruba katılacağınızla ilgilidir. Örneğin 200 bin TL’lik bir ev sahibi olmak isteyen katılımcı 14 bin TL – 20 bin TL arası bir ödeme yapmak durumundadır. Bu tutarlardan daha yüksek bir ödeme yapıldığı takdirde kişinin borcu daha erken bir zamanda bitecektir.

Hedefevim Araba

Hedefevim müşterilerini yalnızca ev sahibi yapmakla kalmaz. Aynı zamanda arsa ya da araba sahibi de yapmaktadır. Otomobil sahibi olmak isteyen kişilerde Hedefevim ailesine katılabilirler ve taksitle araba sahibi olurlar. Vadeli araba ve senetle araba satın almak isteyen kişiler diledikleri şehirden istedikleri arabayı tercih edebilirler.

Hedefevim Şubeleri

Hedefevim şubeleri İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere pek çok kentte bulunmaktadır. Ev sahibi olmak isteyenler şubelere giderek daha detaylı bilgiler edinebilir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam