Ana Sayfa Ev Kredisi Hedefevim Nedir? Hedefevim Şartları

Hedefevim Nedir? Hedefevim Şartları

Kredisiz ve peşinatsız ev almak isteyen kişiler için ev finansmanı konusunda iyi bir seçenek olan Hedefevim ile birçok kişi ev sahibi olmuştur. Konut kredisinden farklı olarak faiz olmadan borçlanılan bu sistemde ev alacak kişiler istedikleri lokasyonda beğendikleri eve kendi bütçelerine uygun taksit ödemeleri ile sahip olurlar. Hedefevim sistemine dahil olup istediği evi alacak olan kişinin T.C. vatandaşı olması yeterlidir.

Hedefevim Nasıl Çalışır?

Çekilişli Sıralama Yöntemi, Peşinatlı Serbest Ödeme, Peşinatsız Serbest Ödeme olmak üzere üç ödeme sistemi ile çalışan Hedefevim’de, ev alacak kişiler bu finansman sistemlerinden kendilerine uygun olanı seçebilirler. Çekilişli sıralama yöntemi ev sahibi olmak isteyen kişilerin Hedefevim aracılığı ile bir araya gelip noter huzurunda yapılan çekilişle her ay bir kişinin ev sahibi olmasıdır. Bu yöntem Hedefevim ev finansman sistemleri içinde en çok tercih edilen sistemdir. Bu sistemde ev teslim tarihi olarak hangi tarih belirlenmiş ise o tarhte kişiye ev teslimi yapılır. Teslim tarihinde erteleme olup ev a kişi mağdur edilmez.

Hedefevim Giriş

Hedefevimin ev finansman sistemlerinden hangisine dahil olacağına karar veren kişi sadece kimlik belgesi ile sisteme dahil olabilmektedir. Sisteme dahil olmak için evrak çokluğunun olmaması da bu sistemi cazip kılmaktadır. Hedefevim’in Türkiye çapında olan şubelerinden birine giderek istenilen ilde istenilen ev için finansman sağlanabilmektedir.

Katılımevim Hesaplama

Peşinatlı ve peşinatsız finansman seçenekleri olan Hedefevim’de sisteme dahil olan kişiler taksit tutarlarını kendileri belirleyip Hedefevim danışmanları yardımı ile bir ödeme planı hazırlayabilirler. Hedefevim ile ev alma sürecinde sürpriz ek ödemeler ve ara ödemeler talep edilmemektedir. Hedefevim finansman sisteminde ödemeler faizsiz ödeme olduğu için planlanan tarihten daha önce ödemeler son erebilir.

Hedefevim Kampanyaları

Hedefevim sadece ev alacak kişilere finansman sağlayan bir sistem değildir. Tapusu olan işyeri, arsa gibi her gayrimenkulü satın almak için Hedefevim’in finansman seçeneklerinden faydalanabilir. Gayrimenkul dışında araç alırken de Hedefevim’in peşinatsız, faizi olmayan ve kredisiz finansman seçenekleri değerlendirilmektedir. Hedefevim ve Evim Evim gibi güvenilir ve profesyonel finansman şirketleri ile birçok kişi bütçelerini zorlamadan hem araba sahibi hem ev sahibi olmuşlardır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam