Ana Sayfa Kira Öder Gibi Fuzulev

Fuzulev

Herkes kira öder gibi bir satın almak ister. Ancak faiz sistemleri pek çok kişinin canını yakan bir durumdur. Faizsiz ev kredisi gibi seçenek bulunmamaktadır bankalarda. Fuzulev faiz sistemi uygulamadan ev sahibi olmak isteyenlere kampanyalar düzenlemektedir. Ev almaya karar veren kişilerin ekonomik durumlara göre hazırlanan ödeme planları hazırlanmaktadır.

Fuzulev Nedir?

2000 yılından itibaren ev sahibi olmak isteyen ancak ev almak isteyen kişilerin faizsiz peşinatsız olarak ev alabilmenizi sağlamaktadır. Faizsiz ev ve peşinatsız ev alınabilmesi için kampanyalar geliştiren Fuzul Grup’un sunduğu hizmetlerinden biridir.

Fuzulev Kimin?

Fuzulev, 2000 yılında inşaat sektörüne giren Fuzul Grup kurucuları Mahmut İkbal ve Eyüp Akbal tarafından kurulmuştur.

Fuzulev Yöntemleri

Fuzulev yöntemleri çeşitli özellikler bulunduran 4 tane kampanya sunmaktadır. Çekiliş ile evin teslim tarihi belirlenen model zaman tasarruflu modeli, tüfe endeksli model ve sabit teslim modelidir. Bir gruba dahil edilerek noter huzurunda yapılan çekilişler ile belli olmaktadır. Tüfe endeksli modelde belirlenen taksit oranı tüfe oranı kadar artar ya da azalır.

Çekilişsiz model ise vade ortası model, ara ödemeli model ve ara ödemeli model olmak üzere üç farklı model bulunmaktadır. Bu üç modelde de evin teslim tarihi önceden bellidir. Ara ödemeli modelde ödeme tutarı size bağlıdır. Her ay sabit bir taksit ödemesi yapılmaz.

Fuzulev Katılım Şartları Nedir?

Fuzulev kampanyalarına katılım şartları Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ya da oturma iznine sahip olmak gerekir. Bunların yanında 18 yaşını geçmeniz, katılım sözleşmesi imzalamanız ve kimliğinizin yanında bulunması şartlarını sağlanmış olmalıdır.

Fuzulev Örnek Hesaplama Tablosu

Peşinatlı erken teslim modeli ile ev almaya karar verdiniz. Evin değeri 160000 TL olsun. Peşinat olarak 20000 TL verdiğinizi varsayalım. Kalan para 140000 TL’dir. 100 ay taksit sayısı belirlendi. 40.  Ayda eviniz teslim edilmektedir.  Tüm taksitler ödemeler bitene kadar sabittir.

Fuzulev Araba

Araba da en az bir ev kadar temel bir ihtiyaçtır. Ev almak gibi araba almakta kolay değildir. Faizsiz konut kredisi ile bankadan kredi alınamıyorsa araba içinde bu durum geçerlidir. Araba sahibi olmak isteyenlere vadeli araba ya da senetli araba yöntemleri bulunsa da çok dikkat edilerek hareket edilmelidir. Fuzul Grup bünyesinde bulunan Fuzul Oto ile taksitle araba sahibi olabilirsiniz.

Fuzulev Şubeleri

Fuzulev Genel Müdürlük İstanbul’da olup Türkiye’nin yedi bölgesinde de şubeleri bulunmaktadır. İzmir’den Van’a kadar toplamda 71 şubesi ile ev sahibi olmak isteyen kişilere hizmet vermektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam