Ana Sayfa Kira Öder Gibi Finansevim

Finansevim

Finansevim şirketi insanların küçük birikimlerinin değerlendiren ve etkili bir alım gücüne dönüştüren finansal kaynak sağlayan bir şirket olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu şirket yapmış olduğu hizmetlerle birçok kişiyi araba ve ev sahibi yapmıştır. Finansevim ailesine katılarak sizde hayalini kurmuş olduğunuz araba ya da evinize kavuşabilirsiniz. Kira öder gibi ev almak artık Finansevim ile mümkündür.

Finansevim Nedir

Finansevim firması peşinatsız ev alabilme hususunda çığır açan bir şirkettir. İnsanlar Finansevim bünyesine dâhil olarak kendilerine en uygun bütçeli evi satın alabilme şansı yakalıyorlar.

Finansevim Kimin

Finansevim firmasının başında şu an Emre Özkaya vardır. Özkaya, insanları faizsiz ev ve araba sahibi yaptıklarını birçok kez ifade etmiştir.

Finansevim Yöntemleri

Finansevim, vatandaşlara geliştirmiş olduğu 3 farklı yöntemle ev satın alabilmelerini sağlamaktadır. Bu sistemler; vade ortası fonu, relax ödeme fonu ve çekiliş fonudur. Yöntemleri inceleyerek hem aklınıza hem de bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz. Ev almak Finansevim ile gerçekten çok kolay.

Finansevim Katılım Şartları Nedir

Bu hususta herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Finansevim’in kapıları T.C vatandaşı olan herkese ardına kadar açıktır. Bu yollarla ev ya da araba satın almak isteyen herkes Finansevim firmasının hizmetlerinden yararlanabilir. Faizsiz konut kredisi alarak kira ödemekten kurtulup, kendi evlerine taşınabilirler.

Finansevim Örnek Hesap Tablosu

Finansevim’in sunmuş olduğu sistemlerde peşinat ödemesi yapmak mecburi değildir. Peşinat ödemesi yapmayan üyeler kendi imkânları ölçütünde sisteme dâhil olurlar. Fakat şunu bilmekte yarar var; peşinat ödemesini yapa kişiler daha avantajlı bir konumdadır. Peşinat ödemesi ile taksitlerden daha kısa bir zaman dilimi içerisinde kurtulursunuz. Faizsiz ev kredisi talep ederek sizde bu şansları değerlendirebilirsiniz.

Finansevim Araba

Finansevim sadece konut sektörüyle ilgili projeler geliştirmemektedir. Aynı zamanda otomotiv sektörüyle ilgili olarak da sistemleri mevcuttur. Otomobil sahibi olmak isteyen yurttaşlarımıza da hizmetler vermektedir. Vadeli araba satın almak isteyen kişiler Finansevim bünyesine katılabilirler. Yine taksitle araba ve senetle araba alma yöntemlerini de değerlendirebilirler.

Finansevim Şubeleri

Finansevim’in şubeleri tüm bölgelerimizde vardır ve toplam 18 tane şubesi bulunmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam