Ana Sayfa Ev Kredisi Finansevim Nedir? Finansevim  Şartları

Finansevim Nedir? Finansevim  Şartları

Finansevim, alt ve orta gelir grubunu faizsiz ev, arsa ve araba sahibi yapmaya yönelik oluşturulmuş bir tasarrufa dayalı dayanışma sistemidir.

Finansevim Nasıl Çalışır?

Sistemde 3 tür fon bulunmaktadır:

Çekiliş Fonunda; öncelikle ihtiyacınız olan fon tutarını belirlersiniz. Peşinatlı veya peşinatsız tercih yapabilirsiniz. Bir sonraki aşama, ödemek istediğiniz taksit tutarını belirlemektir. Taksit tutarınızı da belirledikten sonra 12-24-36-48-60-72-84-96-108-120-180-360 kişilik gruplardan herhangi birini tercih edebilirsiniz. Firmayla sözleşme imzaladıktan sonra noter huzurunda yapılacak çekiliş ile fonunuzu ne zaman kullanacağınız belirlenir. Teslim gününde fonunuzu kullanabilir. Sabit taksit güvencesi ile ev sahibi olduktan sonra borcunuzu ödemeye devam edersiniz.

Vade Ortası Fonunda; alınmak istenen evin fiyatına karar verilir. Peşinatlı ya da peşinatsız tercihinizi belirlersiniz. Aylık ne kadar taksit ödemek istediğinizi belirlersiniz. Firmayla sözleşme imzalandığı anda size teslimatın ne zaman yapılacağı bildirilir. Dönem içerisinde istediğiniz zaman ödeme planınızı ve taksit tutarınızı serbestçe yapılandırabilirsiniz. İsterseniz borcunuzu erkenden kapatabilir isterseniz de bir sürre mola verebilir ardından ödemelerinize devam edebilirsiniz.

Relax Ödeme Fonunda ise; almak istediğiniz tutarını belirlersiniz. Finansevim sisteminde,  evim evim (eminevim) sisteminden farklı olarak Türkiye’de ilk defa ödeyeceğiniz taksit tutarı tamamen size bırakılmıştır. Belirlediğiniz tutarın %50’si sistemde biriktiğinde teslimat hakkı kazanırsınız. İhtiyacınız olan ev, araba, arsa vs.yi aldıktan sonra taksitleriniz sabitlenir ve belirlediğiniz vadeye göre ödeme planınız oluşturulur.

Finansevim Giriş

Türkiye’nin her yerinden alt ve orta gelir grubuna dahil Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı herkes, bütçesine uygun fonu seçerek faizsiz bir şekilde sistemden yararlanabilir.

Finansevim Hesaplama

Faizsiz ev almak hiç bu kadar kolay olmamıştı diyeceğiniz sistemimizde seçtiğiniz fon türüne göre ödeme planınız değişiklik gösterecektir. Çekiliş Fonundan yararlanarak ev almak istediğinizi varsayalım. 120 000 Tl’lik bir evi 60 kişilik bir grupla aldığınızda ödeme tablosu aşağıdaki gibi olacaktır.

120.000/60=2000 Tl

Aylık 2000 Tl sabit taksitle ihtiyacınızı çekilişte size çıkan tarihte teslim alabilir ve ödemelerinize devam edebilirsiniz.

Finansevim Kampanyaları

Faizsiz, peşinatsız, kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorsanız Finansevim tam size göredir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam