Ana Sayfa Ev Kredisi Faizsiz kira öde gibi taksitle ev sahibi olmak

Faizsiz kira öde gibi taksitle ev sahibi olmak

Ev sahibi olmak herkesin en büyük hayalidir. Birkaç şekilde ev sahibi olabiliriz. Bunlardan birincisi aile yardımı ile ev sahibi olmak, ikincisi para biriktirerek ev sahibi olmak, üçüncüsü bankadan kredi çekerek ev almaktır. Birinci seçenek herkese nasip olmaz. İkinci seçenekte para biriktirmek o kadar zordur ki bunun için uzun yıllar beklemek lazım o yüzden ev almak hayal gibi bir şeydir. Üçüncü seçenekte de banka faiz oranlarının yüksekliğinden dolayı alacağımız evin fiyatı iki katına çıkacaktır.

Bütün bu olumsuzluklar ev sahibi olamayacak mıyız? Sorusunu aklımıza getirir. Hemen karamsarlığa kapılmayan size öyle bir seçenek sunacağız ki hem ev sahibi olacaksınız, hem de faizsiz kira öde gibi taksitlerinizi ödeyeceksiniz. Katılımevim farkını size yaşatacağız.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Gelir durumunuza, birikiminize ve aylık ödeyebileceğiniz taksit miktarına göre size farklı seçenekler sunuyoruz. Birikiminiz olsun ya da olmasın, istediğiniz şehirden, istediğiniz evi alabiliyorsunuz.

Katılımevim’e Giriş

Sisteme girişte size uygun olacak seçeneği yine siz belirliyorsunuz. İsterseniz çekilişli, isterseniz çekilişsiz sistemde 200 aya kadar taksit seçeneği ile faizsiz ödeme yapabilirsiniz. Ödeme zorluğu çektiğiniz aylarda ödemelerinizi dondurabilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.