Ana Sayfa Ev Kredisi Faizsiz ev veya araba alabileceğiniz finansal destek

Faizsiz ev veya araba alabileceğiniz finansal destek

Katılımevim, Türkiye’nin tüm kentlerinden dilediğiniz aracı alma olanağını bünyesinde bulunan tüm kişilere tanımaktadır. Katılımevim ile araba hayalleri gerçek olmaktadır. Günümüzdeki ekonomik şartlar dikkate alındığında para biriktirerek ev ya da araba almak neredeyse olanaksız gözükmektedir. Bu nedenlerden ötürü insanlar faizsiz ev veya araba alabileceği finansal destek sağlayan oluşumlara yöneliyor. Katılımevim’da bu firmalar içerisinde deneyimi ve güvenirliği ile ön plana çıkmaktadır. Ev almak, araba sahibi olmak artık hayal olmaktan çıkıyor.

Katılımevim Nedir

Katılımevim vatandaşlarımıza taksitle araba sahibi olmaları için yardımcı olan bir finansal destek sağlayıcı rolü oynamakta olan bir firmadır. Katılımevim’da herkes bütçesine uygun olarak bir ödeme planı hazırlar. Katılımevim binlerce kişinin vadeli araba ve peşinatsız ev gibi hayallerin gerçekleşmesinde öncülük etmiştir.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim’nun geliştirmiş olduğu 3 sistem mevcuttur.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir

Katılımevim bünyesine dâhil olmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak kâfidir. Dileyen herkes şirketin sunduğu fırsatlardan yararlanabilmektedir. Tıpkı faizsiz konut kredisi gibi faiz ödemeden araç sahibi de olabilirsiniz.

Katılımevim Araba

Şirket dilediğiniz aracı alma noktasında yardımcı olur.

Katılımevim Şubeleri

Katılımevim şubeleri ülkemizin çoğu kentinde bulunmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.