Ana Sayfa Ev Kredisi Evim Evim Nedir? Evim Evim Şartları

Evim Evim Nedir? Evim Evim Şartları

1991 yılında ‘elbirliği sistemini’ oluşturan Evim Evim insanların gayrimenkul ve araba sahibi olmalarına olanak sağlamaktadır. 2005 yılında 7 konut teslim edilirken artık günümüzde günde 50 taneden fazla konut teslim edilmektedir. Aynı zamanda sistemin sağladığı avantajlardan yararlanarak ev ve araba sahibi olan birçok insan ile sektöre ve ekonomiye de katkı sağlanmış olunmaktadır.

Evim Evim Giriş

Özgün tasarruf modelleriyle uluslararası bir şirket olmayı hedefleyen Evim Evim, bu hedefine müşteri güvencesi, kalitesi ve sunduğu olanaklar ile emin adımlarla ilerlemektedir.  Sistem dayanışma ve imeceyi temel alarak faiz ödemeden, kişinin bütçesine göre ve istenilen yerden gayrimenkul almaya olanak sağlar.

 Evim Evim Kampanyaları

Artan faiz oranları ile ev almak için çekilen krediyle neredeyse evin değerinin iki katını geri ödemek zorunda kalınmaktadır. Evim Evim tamamen faizsiz ev sahibi imkanı sunmaktadır üstelik uygun taksitlerle. Aynı zamanda kayıtlı müşteriler tanıtım gönüllüsü olarak her tavsiye ettikleri kişi başına belirli bir kazanç yada çeşitli ödüller kazanmaktadır. Evlenenler, asker ve polisler için evlerini erkenden alma imkanı da bulunmaktadır. Ev ve araba hariç hac görevini yerine getirmek isteyenler de, hac paralarını taksitle biriktirme olanakları vardır.

Evim Evim Alma

Çekilişli çekilişsiz, peşinatlı peşinatsız, kira yardımlı yada yardımsız bir çok seçenekleri ile ev almak çok kolay hale gelmektedir. 200 aya kadar taksit seçeneği bulunmaktadır. Öncelikle istenilen konut değeri belirlenir. Bütçeye göre peşinat ve taksit seçenekleri de belirlendikten sonra uygun gruba girilir ve yapılan noter çekilişi ile sırayla ev sahibi olunur. Kısaltılmış vadeli sistemde taksitler yarıyı geçtiği zaman kalan herkes birkaç ay içinde ev sahibi olabilmektedir.

Evim Evim Avantajları

Sürekli artan faizlerle uğraşmadan evin değerince ev sahibi olmak mümkündür. Ayrıca bütçenizde oluşacak aksaklıklara karşı taksit dondurma veya evin değerinde değişiklik, taksit azaltma gibi, evinizi aldıktan sonrada taksit arttırma gibi imkanlarıyla cazip teklifler sunmaktadır. İsteyene ev alana kadar kira yardımı da verilmektedir. Bu sistem ile birlikte rahatlıkla tasarruf etme imkanı da bulunmaktadır. Eğer cayma durumu olursa, tüm ödenen taksitler hizmet ücreti haricinde geri iade edilir. Müşterilerin hakları Evim Evim güvencesi ile korunmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam