Konut Kredisinde Faiz İndirimi

Bankaların faiz oranları çeşitli nedenlerden dolayı değişebiliyor. Değişiklikleri yakından takip eden kişiler avantajlı bir şekilde ev sahibi olabiliyor.

Ev Satarken Hangi Evraklar Gerekir?

Ev satarken hangi evraklar gerekir? Gibi bir soru gündeminizi meşgul ediyorsa hemen evraklarınızı toplamaya başlayabilirsiniz.

Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Ev kredisi nasıl alınır? Ev kredisi alabilmek için düzenli bir gelir kaynağına sahip olmanız şarttır.

Ev Kredisi Kimlere Çıkmaz?

bankalar kredi çekmek için belli kurallar koyuyor; 18 yaşından büyük, 65 yaşından küçük olmalısınız ve dilediğiniz vade oranı bitiminde en fazla 75 yaşında olmalısınız

Ev Alırken Hangi İşlemler Yapılır?

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için peşin ödeme, banka kredisi ve finans destek kuruluşları gibi seçenekler bulunuyor.

Devremülk Alınmalı mı, Kiralanmalı mı?

Devremülk sistemleri ile uzun vadede kiradan kurtulmak mümkün olabiliyor.

Faizsiz kira öde gibi taksitle ev sahibi olmak

Katılımevim, gelir durumunuza, birikiminize ve aylık ödeyebileceğiniz taksit miktarına göre size farklı seçenekler sunuyor.

Ev almanın en kolay ve zahmetsiz yolu

Kira gibi taksitlerle ev sahibi olmanın en çok tercih edilen yolu olan Katılımevim ile birçok aile kira yerine ev taksiti ödeyip kendi evlerinde yaşamaktadır.

Ev sahibi olmak artık hayalinizde kalmasın

Ev sahibi olmak artık hayalinizde kalmasın ve rüyalarınızı süslemesin, bütçeniz geliriniz ne olursa olsun ev sahibi olun diye Katılımevim hizmet veriliyor.

Ev almak isteyenler için ev finansmanı

Kredisiz ve peşinatsız ev almak isteyen kişiler için ev finansmanı konusunda iyi bir seçenek olan Katılımevim ile birçok kişi ev sahibi olmuştur.
katilimevim-sabit-reklam

Son Haberler