Ana Sayfa Ev Kredisi Ev almanın en kolay ve zahmetsiz yolu

Ev almanın en kolay ve zahmetsiz yolu

Kira gibi taksitlerle ev sahibi olmanın en çok tercih edilen yolu olan Katılımevim ile birçok aile kira yerine ev taksiti ödeyip kendi evlerinde yaşamaktadır. Kredisiz ev almak isteyen ama bu nasıl olacak diye  düşünen kişiler Katılımevim ile hayallerindeki evi alabilmektedir. Katılımevim ev alacak kişilere kredisiz, faiz derdi olmadan ve peşinat ödeme derdi olmadan ev finansmanı sağlayan bir finans şirketidir. Katılımevim ile ev alacak kişilerin sadece almak istedikleri evi seçmeleri yeterlidir.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Katılımevim ev sahibi olmak isteyen kişiler için farklı finansman seçenekleri sunmaktadırlar. Ev alacak kişiler kendi bütçelerine uygun olan finansman seçeneğini seçerek ev alabilirler. Peşinat ödeyecek durumu olanlar için peşinatlı sistem, peşinatsız ev alacaklar için de peşinatsız sistem bulunmaktadır.

Katılımevim Giriş

Ev almanın en kolay ve zahmetsiz yolu olan Katılımevim’e giriş için sadece kimlik belgesi yeterlidir. Aylık ödenebilecek taksit tutarını belirledikten sonra Katılımevim’in ev alma seçeneklerinden uygun olanı ile rahatça ev sahibi olunur. İstenildiği zaman herhangi bir yaptırımı olmadan sistemden çıkılabilmektedir.

Katılımevim Hesaplama

Satın alınmak istenen evin peşinatlı ya da peşinatsız alınma durumuna göre  Katılımevim web sitesinden ödenmek istenen taksit tutarına göre ödeme tablosu hazırlanabilir.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim sadece ev alacak kişiler için değil araba sahibi olmak isteyen kişiler için de finansman seçenekleri sunmaktadır. Kredisiz ve peşinatsız ev finansmanı gibi kredisiz ve peşinatsız araba sahibi olmak da Katılımevim ile mümkündür.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.