Ana Sayfa Ev Kredisi Ev almak isteyenler için ev finansmanı

Ev almak isteyenler için ev finansmanı

Kredisiz ve peşinatsız ev almak isteyen kişiler için ev finansmanı konusunda iyi bir seçenek olan Katılımevim ile birçok kişi ev sahibi olmuştur. Konut kredisinden farklı olarak faiz olmadan borçlanılan bu sistemde ev alacak kişiler istedikleri lokasyonda beğendikleri eve kendi bütçelerine uygun taksit ödemeleri ile sahip olurlar. Katılımevim sistemine dahil olup istediği evi alacak olan kişinin T.C. vatandaşı olması yeterlidir.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Katılımevim’de, ev alacak kişiler bu finansman sistemlerinden kendilerine uygun olanı seçebilirler.

Katılımevim Giriş

Katılımevim’in ev finansman sistemlerinden hangisine dahil olacağına karar veren kişi sadece kimlik belgesi ile sisteme dahil olabilmektedir. Sisteme dahil olmak için evrak çokluğunun olmaması da bu sistemi cazip kılmaktadır. Katılımevim’in Türkiye çapında olan şubelerinden birine giderek istenilen ilde istenilen ev için finansman sağlanabilmektedir.

Katılımevim Hesaplama

Katılımevim ile ev alma sürecinde sürpriz ek ödemeler ve ara ödemeler talep edilmemektedir. Katılımevim finansman sisteminde ödemeler faizsiz ödeme olduğu için planlanan tarihten daha önce ödemeler son erebilir.

Portal da yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.