Ana Sayfa Ev Kredisi Eminevim

Eminevim

Eminevim 1992 yılından beri hizmet vermekte olan bir sistemdir. Şu anda ise 100’den fazla şubesi bulunmaktadır. Eminevim ile ev sahibi olabileceğiniz gibi otomobil sahibi de olabilmektesiniz. Kira öder gibi ev sahibi olabilmek için Eminevim şirketini gönül rahatlığı içerisinde tercih edebilirsiniz.

Eminevim Nedir

Eminevim ile istediğiniz arsa, işyeri ya da evi kişisel borçlara veya banka kredilerine hiç bulaşmadan alabileceğiniz sistemin adıdır. Kurumsal bir şirket olan Eminevim 1992’den beri hizmetlerini aralıksız olarak sürdürmektedir. Faizsiz ev satın almanın hayal olmadığını insanlara ispatlamıştır. Gayrimenkul satın almak istiyorsanız Eminevim firmasının sunmuş olduğu olanakları mutlaka incelemelisiniz.

Eminevim Kimin

Eminevim şirketinin sahibi Emin Üstün’dür. Bolu’nun Gerede ilçesinde doğan Emin Üstün uzun yıllardır insanların faizsiz ev kredisi alarak ev sahibi olmasını sağlıyor.

Eminevim Yöntemleri

Eminevim firmasının geliştirmiş olduğu 6 farklı sistem mevcuttur. İnsanlar bu sistemlerden kendi aklına yatanı ve bütçesine uygun olanı tercih ederek sisteme dâhil olurlar. Düşük taksitli sistem, sabit yardımlı çekiliş sistemi, değer artışlı sistem, çekilişli sistem, peşinatlı sistem ve vade ortası sistemdir. Sizde ev almak isterseniz bu sistemlerden birine katılabilirsiniz.

Eminevim Katılım Şartları Nelerdir

Her T.C vatandaşı Eminevim sistemine rahatlıkla katılabilinir. Burada herhangi bir sınırlandırma yoktur. Faizsiz konut kredisi almak isteyen her kişi bu sistemin parçası olabilir. Bütçe hesabınızı yaparak sizde rahat bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz.

Eminevim Örnek Hesaplaması

Eminevim firmasında maddi hesaplama evi alacak kişinin bütçesine uygun bir şekilde yapılır. Satın alacağınız evin miktarı ve organizasyon bedeli toplanır ve ödeme yapacağınız vade zamana bölünür. Peşinatsız ev sahibi olmak Eminevim ile birlikte hayal olmaktan çıkmıştır.

Eminevim Araba

Eminevim sayesinde yalnızca ev değil araba sahibi de olabilirsiniz. Ev satın alma ile ilgili benze süreçler araba içinde geçerlidir. Para biriktirerek araba almak gerçektende günümüz şartlarında oldukça zor olduğundan vadeli araba, senetle araba ve taksitle araba seçenekleri insanlara cazip gelmektedir.

Eminevim Şubeleri

Eminevim şirketinin neredeyse tüm illerimizde şubesi bulunmaktadır. Şubelerde sizlere açıklamaları daha detaylı yapacak sorumlu ve bilgili personelleri mevcuttur.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam