Ana Sayfa Ev Kredisi Emin Otomotiv

Emin Otomotiv

Emin otomotiv şirketler grubu vatandaşı taksitlerle ve kolayca ev sahibi ve araba sahibi yapmak için çalışan bir kuruluştur. Ev almak isteyen, araba almak isteyen ancak peşinat ve faiz gibi konularla uğraşmak istemeyen insanlara yardım eli uzatmaktadır.

Emin Otomotiv Nedir?

Emin Otomotiv ev ve araba almak konusunda kendisine başvuranlara finansal destek sunan bir şirketler grubudur. Faizsiz ev veya araba sahibi olmak isteyenler bu şirkete başvurup sözleşme yapabilirler ve birlikte belirleyeceği ödeme planları ile ödemelerini yapabilirler.

Emin Otomotiv Kimin?

Emin Otomotiv’in sahibi Emin Üstün’dür. 1991 yılında arkadaşları ile bir araya gelerek bu şirketi kurmuştur. O yıldan beri de peşinatsız ev veya araba sahibi olmak isteyenlere yardım etmektedir.

Emin Otomotiv Yöntemleri

Taksitle araba almak isteyenler için Emin Otomotiv üç farklı seçenek sunmaktadır. Faizsiz ev kredisi gibi düşünülebilecek seçenekler arasından vatandaş kendisine uygun olanı seçebilir.

  1. Çekilişli Sistem: Çekilişli sistemde satın alınmak istenen arabanın ya da evin fiyatı çekilişe dâhil olacak kişi sayısına bölünür ve taksitlendirilir. Eğer bir peşinat verilmişse o fiyattan düşer ve öyle bölünür. Yapılan çekilişler sonucunda kimin teslim alacağı belirlenir. Bu şekilde sisteme dâhil olan herkes sıra sıra evlerini veya arabalarını teslim alır.
  2. Peşinatlı Sistem: Bu sistemde satın alan kişi ödeyeceği peşinatı, taksit sayısını ve dolayısıyla taksit miktarını kendisi belirler. Faizsiz konut kredisi mantığı ile çalışan sistem birçok kişiyi ev ve araba sahibi yapmıştır. Kira öder gibi ev almayı düşünenler bu sistemi tercih etmektedir.
  3. Vade Ortası Sistem: Bu sistemde peşinat ödemeye gerek yoktur sadece sisteme girebilmek için organizasyon ücreti ödenir. Vadelerin yarısına gelindiğinde ev veya araba satın alana teslim edilir.

Emin Otomotiv Araba

Emin otomotiv ilk kurulduğunda vadeli araba almak isteyenlere çözüm getirme amacı taşıyordu. Daha sonra Emin Üstün bu yöntemin faydalarını gördü ve ev alımı konusundaki sıkıntılara da çözüm getirebileceğini düşündü. Hem ev hem de senetle araba hayali kuranlara yardım eden ve her geçen gün bir aileye daha müjde veren bir şirket.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam