Ana Sayfa Ev Kredisi Emin Evim Nedir? Emin Evim Şartlar

Emin Evim Nedir? Emin Evim Şartlar

Ev sahibi olmak herkesin en büyük hayalidir. Birkaç şekilde ev sahibi olabiliriz. Bunlardan birincisi aile yardımı ile ev sahibi olmak, ikincisi para biriktirerek ev sahibi olmak, üçüncüsü bankadan kredi çekerek ev almaktır. Birinci seçenek herkese nasip olmaz. İkinci seçenekte para biriktirmek o kadar zordur ki bunun için uzun yıllar beklemek lazım o yüzden ev almak hayal gibi bir şeydir. Üçüncü seçenekte de banka faiz oranlarının yüksekliğinden dolayı alacağımız evin fiyatı iki katına çıkacaktır.

Bütün bu olumsuzluklar ev sahibi olamayacak mıyız? Sorusunu aklımıza getirir. Hemen karamsarlığa kapılmayan size öyle bir seçenek sunacağız ki hem ev sahibi olacaksınız, hem de faizsiz kira öde gibi taksitlerinizi ödeyeceksiniz. Evim Evim farkını size yaşatacağız.

Emin Evim Nasıl Çalışır?

Gelir durumunuza, birikiminize ve aylık ödeyebileceğiniz taksit miktarına göre size farklı seçenekler sunuyoruz. Birikiminiz olsun ya da olmasın, istediğiniz şehirden, istediğiniz evi alabiliyorsunuz. Çekilişli sistemde; bireyler taksit ay sayısını kendisi belirler ve gruplara ayrılır. Her ay noter huzurunda çekiliş yapılarak bir kişi ev sahibi olur. Peşinatlı sistemde; bir miktar peşinat verdikten sonra kalan para taksitlere bölünür. Size uyacak başka sistemler de vardır. Buna siz karar vereceksiniz.

Emin Evime Giriş

Sisteme girişte size uygun olacak seçeneği yine siz belirliyorsunuz. İsterseniz çekilişli, isterseniz çekilişsiz sistemde 200 aya kadar taksit seçeneği ile faizsiz ödeme yapabilirsiniz. Ödeme zorluğu çektiğiniz aylarda ödemelerinizi dondurabilirsiniz. Sistemden çıkmak isterseniz o zamana kadar ödemiş olduğunuz paranızı geri iade ediyoruz.

Emin Evim Hesaplama

Diyelim ki 200.000 liralık ev aldınız ve 20.000 lira peşinat verdiniz. Kalan borcunuz 180.000 liradır. 100 aylık ödeme ile ayda 1.800 lira ödemeye başlarsınız. Evinizi çekiliş sonucu 34 üncü ayda teslim aldığınızı var sayarsak, sadece organizasyon ücreti 18.200 lira ödeyerek evinizi 218.200 liraya almış olursunuz.

Emin Evim Kampanyaları

İstediğiniz ödeme seçenekleri ile siz kar edip ev sahibi olmanız yanı sıra bizi tavsiye eden müşterilerimize bazı hediyelerimiz olacaktır. Bunlar, otomobil, motosiklet, telefon gibi birçok hediye kazanma fırsatını size sunuyoruz. Bunun için kampanyamıza katılın ve çekiliş hakkı kazanın. Sizi en yakın bayiimize davet ediyoruz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam