tt ads

Ev satın almak isteyen kişiler ilk olarak satın alacakları evin finansmanını nasıl sağlayacaklarını düşünürler. Ev finansmanı için ilk akla gelen seçenek banka konut kredisi olsa da faiz oranlarının yüksekliği sebebiyle ev almak isteyen çoğu kişi konut kredisinden uzak durmaktadır. Konut kredisine alternatif olan Birikimevim gibi özel finans kuruluşları da ev finansmanı konusunda ev alacak kişilere destek olmaktadır. Kredisiz, peşinatsız ve faiz oranı olmadan taksitle ev alma fırsatı sunan Birikimevim istenilen lokasyonda istenilen evin alınmasını sağlar.

Birikimevim Nasıl Çalışır?

Ev satın alacak kişinin bütçesine uygun ödeme koşulları ile ev sahibi olabilmesi için Birikimevim üç farklı sistem ile finansman desteği vermektedir. Sabit Sistem, Erken Teslimatlı Sistem, Serbest Sistem adlı üç sistemden uygun olan seçilir. Sabir Sistemde ev sahibi olmak isteyen ve sisteme dahil olan kişiler arasından noter huzurunda yapılan kura ile kişinin evini teslim alacağı tarih belli olur. Erken Teslimatlı Sistem ile kişi kendi belirlediği taksit tutarını ödeyerek ev sahibi olmaktadır.  Serbest Sistemde ev alacak olan kişi istediği zamanda ara ödeme yapıp, istediği zamanda taksit tutarlarında artış yapıp erken tarihte evini teslim alabilir.

Birikimevim Giriş

Birikimevim sistemi ile kredisiz ve peşinatsız ev alacak kişiler için sisteme giriş sadece kimlik belgesi ile mümkündür. Sekiz şubesi bulunan Birikimevim şubelerinden en yakın olan şubeye gidip istenilen ilde ve istenilen mahallede ev seçip ev sahibi olunabilmektedir.

Birikimevim Hesaplama

Peşinat vererek ya da peşinatsız ev alacak kişiler için Birikimevim uzman danışmaları tarafından bir ödeme planı hazırlanmaktadır. Kişinin bütçesine uygun ve ödeyebileceği taksit tutarı ve peşinat ya da peşinatsız seçeneğe göre uygun bir ödeme planı hazırlanıp istenilen finansman sistemi ile ev sahibi olunabilmektedir. Evim Evim sistemi ile birçok kişi kendi evinde mutlu yaşamaktadır.

Birikimevim Kampanyaları

Ev almanın kolay, kredisiz, faizsiz ve peşinatsız finansman sağlama yolu olan Birikimevim’de saplanan bu avantajlar yanında belli dönemlerde kampanyalar da olmaktadır. Milli ve dini bayram günlerinde ev sahibi olmayı düşünen kişilere fırsatlar sunulmaktadır. Belli dönemlerde yapılan şenliklerde de Birikimevim ev finansman desteği ile ev alan kişilere hediyeler verilmektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin
Formu Doldurun Sizi Arayalım.tt ads

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>