tt ads

Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz Birikimevim; faizsiz ev almak isteyenlerin yakından tanıdıkları bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Gayrimenkul alanındaki tecrübesini kira öder gibi ev alma sektörüne aktarma hedefinde olan Birikimevim sektörde tanınan firmalar arasında yer almaktadır.

Birikimevim Nedir?

Faiz ödemeden ev almak isteyenlere alternatif çözümler sunabilen Birikimevim; bir sistem dahilinde üyelerini ev sahibi yapmaktadır. Özellikle faizsiz konut almak isteyenlere alternatifi bol seçenekler sunabilen Birikimevim; kira öder gibi ödemelerle üyelerine ev sahibi olmak fırsatı sunan bir firmadır.

Birikimevim Kimin?

Telli Grup bünyesinde yer alan Birikimevim; faizsiz ev kredisi almak isteyenlere avantajlı seçenekler sunabilmektedir. Ülkemizde son zamanlarda ev almak isteyenlerin farklı firmalardan destek aldıkları bilinmektedir. Bu firmalar arasında yer alan Birikimevim; Osman Telli’nin yönetim kurulu başkanlığını yaptığı bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Birikimevim Yöntemleri

Faizsiz konut kredisi almak ya da bankalara faiz ödemeden ev sahibi olmak isteyenlere özel yöntemler geliştiren Birikimevim; farklı konseptlerle üyelerinin karşısına çıkmaktadır. Peşinatsız ev sahibi olmak isteyenler için birbirinden cazip seçenekler sunan Birikimevim; kredi masrafı olmadan ev sahibi yapmak konusunda iddialı olan bir firmadır. Firma aylık ödenecek tutarlar üzerinden farklı yöntemlerle üyelerini ev sahibi yapmaktadır.

Birikimevim Katılım Şartları Nedir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve ev almak isteyenlere özel katılım şartları geliştiren Birikimevim; aylık gelir durumuna göre de farklı uygulamalara imza atmaktadır. Yine senetle araba almak gibi farklı sistemleri Birikimevim; takipçilerine sunmaktadır.

Birikimevim Örnek Hesaplama Tablosu

Düşük bir katılım bedeli ile yüksek bir katılım bedeli arasında farklı hesaplama tabloları karşımıza çıkabilmektedir. Bu durum elbette ki taksitle araba almak isteyenler açısından da geçerli olan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Zira taksitle araba almak isteyenlerde de aylık ödeme tutarına göre farklı hesaplamalar yapılabilmektedir.

Birikimevim Şubeleri

Taksitle ev, peşinatsız ev ya da vadeli araba almak isteyenlere farklı seçenekler sunabilen Birikimevim; İstanbul’da Ümraniye ve Gaziosmanpaşa ilçelerinde hizmet vermektedir. Ayrıca firmanın Gaziantep ve Malatya’da dört şubeye sahiptir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin
Formu Doldurun Sizi Arayalım.tt ads

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>