Ana Sayfa Ev Kredisi Birevim

Birevim

Ev almak için en önemli koşullardan biri olan peşinatı kaldırarak isteyenlere peşinatsız ev fırsatı sunan Birevim, güvenilirlik ilkesiyle yola çıkmış birçok yerde şubesi olan bir kurumdur. Müşterilerinin haklarının korunması için Birevim, isteyenlere teminat mektubu ve senedi de vermektedir. İster ev için ister taksitle araba için hazırlanan sözleşmede olsun müşteri hakları açıkça belirtilmiş olup güvence altındadır.

Birevim Nedir?

Temel ihtiyaçlar arasında olan barınma için pek çok insan çalışmaktadır. Bu nedenle ev almak herkes için bir hayal ve gerekli bir durum haline gelmektedir. Birevim de tasarrufa dayanan, fark ödetmeyen ve faizsiz ev modelleriyle uygun koşullarda müşterilerine ev ve araba sahibi yapan bir kurumdur.

Birevim Kimin?

Peşinat zorunluluğunun bulunmadığı Birevim ile ev sahibi olmak diğer seçeneklere göre daha kolay olmaktadır. Birikimi bulunan müşteriler için ayrıca peşinatlı ödeme planları da bulunmaktadır. Peşinat vermenin evin erken teslimi, borcun daha kısa sürede bitmesi gibi avantajları bulunmaktadır.

Birevim Yöntemleri

Birevimde farklı bütçe ve gereksinimlere uygun olacak şekilde ev edindirme metotları bulunmaktadır. Birikim yapılmasına dayanan ve faizsiz ev kredisi imkanı sunan yöntemlerde, 4 farklı model bulunmaktadır. Bunlar: Serbest planlı tasarruf yöntemi, konut değer endeksli tasarruf yöntemi, sıra tespitli tasarruf yöntemi ve sıra tespitli tasarruf yönteminin 2. versiyonu.

Birevim Katılım Şartları Nedir?

Ev sahibi olmak isteyen herkese kapısı açık olan Birevim için bir sınırlama olmamakla birlikte, başvuru için 18 yaşın üzerinde olmak gerekmektedir. Bu yaşın altında olanlar velileri ile birlikte faizsiz konut kredisi başvurusunda bulunabilir. Kişinin gelir düzeyi önemli değildir.

Birevim Örnek Hesaplaması

Birevim, kira yardımı, vade farklı yahut faiz gibi ek maliyetler istemediğinden, seçilen tasarruf programlarına katılarak aylık olarak ödemek istenilen taksitler belirlenebilmektedir. Bu şekilde ucuz maliyetle ve diğer taksitli yöntemlere oranla kısa sürede ev sahibi olunmaktadır.

Birevim Araba

Ev, arsa, iş yeri alma desteği yanında Birevim’in alt markası olan Birarabam ile vadeli araba alımı da gerçekleştirilebilmektedir. Kişi kendi belirlediği araba için müşteri temsilcisi ile irtibat kurmalıdır.

Alınmak istenen aracın fiyatı müşteri tarafından belirlenmekte ve senetle araba alma imkanı da sunulmaktadır. Aylık ödenecek taksit miktarı da kişinin tasarrufuna bırakılmaktadır.

Birevim Şubeler

Birçok insanın hayalini kurduğu kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunan Birevim’in Türkiye’nin birçok şehrinde şubeleri bulunmaktadır. İstanbul’dan Ağrı’ya, Konya’dan Adıyaman’a kadar ülkenin dört bir yanından başvurular gerçekleştirilebilir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam