Ana Sayfa Ev Kredisi Ağrı Kiralık Ev Fiyatları

Ağrı Kiralık Ev Fiyatları

Ağrı’da kiralık ev fiyatları 850 TL’den başlayarak 1000 TL’ye kadar ulaşır. Kiralık daire fiyatları, merkeze yakınlığına, evin bakımlı olup olmamasına, bulunduğu konuma, dairenin yaşına, eşyalı olup olmamasına göre değişiklik gösterir. Kiralık evler arasında 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, eşyalı evler bulunur. Bu evlerin fiyatları 850TL ile 1000 TL arası kira bedelindedir. Eşyalı evler ortalama 1000 TL kira bedeli ile fiyatlandırılır.

Ağrı Konut Fiyatları

Ağrı şehrinde konut fiyatları 80.000 TL ile 350.000 TL arasında değişiyor. Dairelerin genişlikleri, daire içinin yapılı olup olmaması, bina yaşının yeni ya da eski olup olmamasına, merkeze yakınlığına göre fiyatlar değişim gösterebilir. 2+1 kiralık daireler 100.000 TL, 3+1 daireler ortalama 370.000TL’ye kadar fiyatlandırılıyor. 4+1 daire fiyatları da 3+1 daire fiyatlarına yakın olarak ortalama 370.000 TL olarak fiyatlandırılıyor. Üç katlı müstakil evlerin satış fiyatları ortalama 320.000 TL olarak belirlenmiştir. Ultra lüks dairelerin fiyatları da 260.000 TL ile 365.000 TL arasında değişmektedir.

Ev Sahibi Olmak

Konut fiyatlarını göz önünde bulundurarak ev sahibi olmak isteyenler, maddi koşulları, uygun taksit seçeneklerini göz önünde bulundurarak, Katılımevim gibi faizsiz, taksitli ev sahibi olma gibi fırsatlar sağlayan ya da banka tercihinde bulunarak konut kredisi gibi farklı seçenekleri değerlendirir. Ev sahibi olmak için müşteriler, uygun güncel faiz oranlarını, vade sayılarını, peşinat durumunu bankalar arasında karşılaştırıp değerlendirerek bankalardan istedikleri vadelerle konut kredisi kullanabilir.

Banka seçeneği dışında, ev sahibi olmayı kolaylaştırmak için faizsiz, vade farkı,  taksit erteleme imkanı ile Katılımevim, ev sahibi olmak isteyenlere uygun taksitlerle, peşinat ödemeden ev sahibi olmada büyük avantajlar sağlamaktadır. Almak istediğiniz daireyi 0 ya da 2. el olarak tercih edebilirsiniz. Katılımevim sistemi aylık 550 TL taksit imkanı ile Türkiye’nin her yerinde ev sahibi olma imkanı vardır.

Peşinat ödemeye gerek kalmadan, noter eşliğinde yapılan sıra belirleme sistemi ile ilk aylarda da ev sahibi olma imkanı tanır. Bu şekilde istediğiniz yerde, beğendiğiniz nakit birikiminizi kısa sürede teslim alırsınız, böylece almayı düşündüğünüz ev herhangi bir fiyat değişimine maruz kalmaz, mağduriyet yaşamazsınız.