Ana Sayfa Taksitle Ev 1000 Lira Aylık Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı

1000 Lira Aylık Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı

Aylık 1.000 TL taksitle ev sahibi olmayı istemez misiniz? Kirada oturuyor ya da yeni evlenip ev sahibi olmanın hayallerini kuruyorsanız mutlaka bu tür kampanyaları değerlendirmelisiniz. Genel olarak ülkemizde kiralar 800 TL gibi bir ücretten neredeyse 3000 TL ye kadar ulaşıyor. Bu durumda kira ödemek yerine kiradan kurtulmak için ev sahibi olup kendi evinizin taksitlerini ödeyebilirsiniz. Geneli yeni yapılmış residence veya büyük havuzlu sitelerden oluşan ev projeleri her bütçeye hitap etmeyi başarıyor. İster 2+1 olsun ister 3+1 standart büyüklükteki dairelerle birlikte küçük dairelerde oldukça fazla.

Özellikle İstanbul ve çevresinde satışa çıkarılan bu evlere yalnızca ayda 1000 TL gibi bir ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. Faiz yok ya da herhangi bir peşinat ödemek zorunda değilsiniz. Pek çok ilçede inşaat firmalarının kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Örneğin;

  • Esenyurt
  • Beylikdüzü
  • Başakşehir
  • Pendik
  • Tuzla gibi ilçelerde 1000 TL kira öder gibi taksitle ev sahibi olabilirsiniz.

Bitmiş Ev İyi Bir Alternatif

Kiradan kurtulmak için en önemli unsur kendi evinin taksitlerini ödemektir. Pek çok projede hemen teslim ve peşinatı düşük ev bulmak mümkündür. Kiradan kurtulup konut almak için atılacak adımda en fazla çekinilen konu ise faiz oranlarıdır. Fakat her ay belirli miktarlarda kira ödemektesiniz. Bu kiralar her yıl artmaktadır. Bu da faiz oranları ise eşit konuma düşürmektedir. Faizsiz ev alma konusunu bir kenara bırakıp kendi evinizin taksitlerini ödemeye başlayabilirsiniz. Kirada oturan bir kişinin en iyi şartlarda aylık 800 TL gibi bir parayı gözden çıkarması gerekiyor. Her yıl kiranın en az enflasyon oranında artış gösterdiğini de hesaba katmak gerek. Bu tür hesaplamalar yaptığınızda faizle ev almanın dahi ne kadar doğru bir karar olduğunu göreceksiniz.

Başvuru Yapın Evinize Sahip Olun

1000 TL civarında taksit ödeyerek ev sahibi olmak istiyorsanız, hane gelirinin aylık 2000 TL olması yeterlidir. Maalesef düşük bütçeli geliriniz olduğunda kredi çekerken birçok bankada gelir yetersizliği sorunu yaşamayacağınızı da öngörebilirsiniz. Ev sahibi olabilmek için tek yapmanız gereken ise başvuru formunu doldurmak. Gerisini konut kredisi uzmanları halledecek. Ev sahibi olmanı hayali ile yaşamak yerine bir adım atarak hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz.